Apmācību vadības pakalpojumi

Piedāvājam šādus apmācību vadības pakalpojumus:

  • Uzņēmuma un darbinieku mācību vajadzību noteikšana;
  • Ieteikumu izstrāde mācību procesa organizēšanai un uzlabošanai;
  • Apmācību vadības sistēmas izmantošanas koncepcijas izstrāde;
  • Uzņēmuma apmācības vadības sistēmas izstrāde un ieviešana;
  • Uzņēmuma apmācību organizatoru, e-kursu izstrādātāju un pasniedzēju apmācības;
  • E-kursu izstrāde uzņēmuma vajadzībām.

Sazināties

Apmācību vadību var veiksmīgi automatizēt, izmantojot speciālu programmu - Apmācību Vadības Sistēmu (AVS). Mēs esam specializējušies konkrētās apmācību vadības sistēmas (AVS) izmantošanā un ieviešanā.

Tā ir atvērtā koda platforma, kas ir kļuvusi par industrijas standartu gan biznesa, gan akadēmiskajā vidē visā pasaulē. Apmācību vadība tiek nodrošināta ar internetā bāzētu lietotāja saskarni, kas var tikt izvietota gan uzņēmuma iekšējā tīklā, gan internetā.


Daži galvenie ieguvumi, ieviešot AVS:

1. Iespējams ātri un efektīvi organizēt apmācības lielam cilvēku skaitam. 

Piemēram, organizācijā ar vairākiem simtiem darbinieku ir nepieciešams izplatīt informāciju par jaunas datorsistēmas lietošanu vai citu būtisku tēmu. 

Apmācību vadības sistēmā var izveidot vienkāršu e-kursu, kurā tiek sniegta nepieciešamā informācija. E-kursu uzdod apgūt darbiniekiem, kam tas ir aktuāli un nepieciešami, un pievienotie testi ļauj pārliecināties, ka darbinieki sniegto informāciju ir veiksmīgi apguvuši. Apmācību vadītājs no AVS saņem atskaiti par rezultātiem.

Apmācības notiek neatkarīgi no cilvēku atrašanas vietas. Tas ir noderīgi situācijā, kad ir neiespējami sapulcināt darbiniekus vienā vietā un laikā uz apmācību. Tā uzņēmums ar filiālēm dažādās pasaules valstīs var nodrošināt attālinātas mācības caur AVS.

2. Darbam nepieciešamo zināšanu iegūšana un uzturēšana.

Piemēram, pieņemot uzņēmumā jaunu darbinieku, ir nepieciešams nodrošināt apmācības darbam ar sistēmām un lietotajām procedūrām. Ja nepieciešamā apmācība būs sagatavota e-kursu veidā, izmantojot AVS, darbinieks patstāvīgi varēs apgūt darbam nepieciešamās zināšanas un prasmes, negaidot, līdz uzņēmuma personāla daļa būs nokomplektējusi apmācāmo grupu un/vai sameklējusi pasniedzēju.