Publiskais mākonis

Mākoņpakalpojumi tiek nodrošināti virtualizētā vidē, kura ir veidota, izmantojot pūlā iekļautus koplietojamus fiziskos resursus, un kurai var piekļūt publiskā tīklā, piemēram, internetā. Mēs klientiem nodrošinām nepieciešamo IT sistēmu izstrādi un uzturēšanu, kā arī strauju paplašināšanu vai samazināšanu atbilstoši uzņēmuma vajadzībām.

Uzzināt vairāk

Privātais mākonis

Tā ir mākoņskaitļošanas platforma, kura tiek ieviesta aiz uzņēmuma ugunsmūra un kuru kontrolē IT nodaļa. Jūs iegūstat pielāgojamu un vieglu piekļuvi resursiem, joprojām saglabājot pilnu atbilstības un drošības kontroli.

Uzzināt vairāk

Hibrīdais mākonis

Tas ir integrēts mākoņpakalpojums, kas aptver gan privātos, gan publiskos mākoņus, lai vienā organizācijā veiktu noteiktas funkcijas. Lattelecom mākoņa IaaS piedāvājumu var izmantot, lai lietotu hibrīdā mākoņa modeli un nodrošinātu sensitīvu datu krātuvi privātā mākonī, bet pēc tam atļautu sadarbību un piekļuvi datiem un dokumentiem, kas nav droši, publiskajā mākonī.

Uzzināt vairāk

Darbvirsmas virtualizācija

Tas ir datoru izmantošanas modelis, kura gadījumā “virtualizēta” darbvirsma tiek glabāta centralizētā vai attālā serverī, nevis fiziskajā datorā, kas tiek virtualizēts. Izmantojot tirgū vadošās Citrix tehnoloģijas, piemēram, XenDesktop, FlexCast un HDX, varam izveidot jūsu darbvirsmas virtualizācijas risinājumu, kas var mainīt jūsu uzņēmējdarbības īstenošanas veidu.

Uzzināt vairāk

Lietojumprogrammu virtualizācija

Tas ir darbs ar datiem un lietojumprogrammām jaunākajās ierīcēs neatkarīgi no lietotāja atrašanās vietas. Piedāvājam lietojumprogrammu virtualizācijas risinājumus, kas tiek pielāgoti jūsu uzņēmējdarbības prasībām, izmantojot tirgū vadošās Citrix tehnoloģijas, piemēram, XenApp, FlexCast un HDX. Varat izmantot Lattelecom publiskajā mākonī pieejamos resursus vai izveidot savu lietojumprogrammu virtualizācijas privāto mākoni. 

Uzzināt vairāk

 

Citi pakalpojumi

Mēs strādājam, lai Jūs varētu ietaupīt laiku un efektīvi izmantotu resursus, kā arī fokusētos uz savu pamatbiznesu un sasniegtu arvien augstākus mērķus. Piedāvājam Jums arī citus Jūsu individuālajām vajadzībām pielāgotus IT un telekomunikāciju risinājumus.