Lietojumprogrammu virtualizācija

Viena no lietojumprogrammu virtualizācijas priekšrocībām ir centralizēta pārvaldība. Lietojumprogrammas var instalēt, ielāpot un jaunināt uzreiz visā vidē, nevis katrā datorā atsevišķi. Arī licencēšana ir vienkāršāka, ja lietojumprogrammas nodrošina IT nodaļa, nevis lietotāji tās instalē paši.

Sazināties

Lietojumprogrammu virtualizācija Windows lietojumprogrammas piegādā kā drošus mobilos pakalpojumus. Izmantojot lietojumprogrammu virtualizāciju, IT var nodrošināt darbību veikšanu mobilajās ierīcēs, vienlaikus samazinot izmaksas ar vadības, sensitīvo datu un intelektuālā īpašuma drošības centralizācijas palīdzību. Lietotāji var paši izvēlēties lietojumprogrammas ērti izmantojamā veikalā, kuram var piekļūt no planšetdatoriem, viedtālruņiem, PC datoriem, Mac datoriem un klientiem. Īpašas HD tehnoloģijas ļauj nodrošināt konkrētajam ierīces veidam un tīkla parametriem optimizētu iebūvētu skārienierīces ekrāna izskatu un darbību. Centralizētā pārvaldība nodrošina vienkāršu un efektīvu konfigurēšanas un darbību pārvaldību, kā arī mākoņveida automatizāciju un mērogojamību.

Lattelecom piedāvā lietojumprogrammu virtualizācijas risinājumus, kas tiek pielāgoti jūsu uzņēmējdarbības prasībām, izmantojot tirgū vadošās Citrix tehnoloģijas, piemēram, XenApp, FlexCast un HDX. Varat izmantot Lattelecom publiskajā mākonī pieejamos resursus vai izveidot savu lietojumprogrammu virtualizācijas privāto mākoni. 

Galvenās priekšrocības


Produktivitāte

Optimizējiet darbinieku produktivitāti un lietotāju darba iespējas, izmantojot Windows lietojumprogrammas pēc pieprasījuma. Nodrošiniet darbiniekiem efektīvus rīkus, padarot pieejamas piecas jebkurā ierīcē izmantojamu Windows virtuālo lietojumprogrammu paaudzes. Uzlabojiet uzņēmējdarbības nepārtrauktību, samazinot klienta/servera lietojumprogrammu transakciju laiku par 300% un darbvirsmu viesošanas infrastruktūru dublēšanas datu centros, lai gūtu tūlītēju atdevi.


Savu ierīču lietošana jeb BYO ierīces

Racionalizējiet BYO ierīču IT atbalstu. IT var apmierināt pieaugošo pieprasījumu pēc savu ierīču lietošanas (bring-your-own — BYO) iespējas, piegādājot lietojumprogrammas un darbvirsmas kā reāllaikā nodrošinātu pakalpojumu pēc pieprasījuma. Te vairs nav runa par parastās aparatūras sagatavošanai nepieciešamajām darba stundām. Vadītājiem un darbiniekiem, kuri darbam vēlas izmantot savas personiskās ierīces, tiek dota iespēja to darīt, tā palielinot apmierinātību, darbinieku noturēšanu un jaunu darbinieku piesaisti.

 


Drošība

Samaziniet datu zuduma risku, vienlaikus drošinot korporatīvo piekļuvi. Centralizējiet lietojumprogrammas datu centrā, lai aizsargātu intelektuālo īpašumu un sensitīvo, privāto informāciju. Izmantojot fragmentārās piekļuves politiku, izskaudiet nevajadzīgos VPN caurumus un samaziniet datu zuduma vai ielaušanās risku, ko rada nedroši savienojumi.


Rentabilitāte

Samaziniet lietojumprogrammu pārvaldības izmaksas un sarežģītību. Racionalizējot lietojumprogrammu izvietošanu un dzīves cikla pārvaldību, samaziniet lietojumprogrammu pārvaldības izmaksas par 90%. Veicot izvietošanu mākonī, nebūs nepieciešami kapitālieguldījumi sezonas darba slodzēs vai reaģēšanai uz neparedzētu kapacitātes pieprasījumu.