Publiskais mākonis

Daudziem klientiem vislabāk zināmais mākoņskaitļošanas modelis ir publiskā mākoņa modelis, kur mākoņpakalpojumi tiek sniegti virtualizētā vidē, kura ir konstruēta, izmantojot pūlā iekļautos koplietojamos fiziskos resursus, un kurai var piekļūt publiskā tīklā, piemēram, internetā.

Sazināties

IaaS (Infrastructure as a Service — infrastruktūra kā pakalpojums) ir virtuālu serveru nomas pakalpojums, kas ir rentabls veids, kā uzņēmumam nodrošināt modernus un efektīvus skaitļošanas resursus. Lattelecom datu centros pieejamie IaaS mākoņrisinājumi klientiem nodrošina nepieciešamo IT sistēmu izstrādi un uzturēšanu, strauju paplašināšanu vai samazināšanu atbilstoši uzņēmuma vajadzībām bez kapitālieguldījumiem serveru sistēmas izstrādē un uzturēšanā. Lattelecom mākoņrisinājumi izveido virtuālu datu centru, uzņēmumam ļaujot pārvaldīt savus virtuālos serverus.

Lattelecom mākonis (IaaS) ir projektēts un izstrādāts, ņemot vērā visdažādāko organizāciju, tālākpārdevēju un sistēmu integrētāju klientu grupu vajadzības. IT ir jāpievēršas pamatuzņēmējdarbības mērķiem, nevis aparatūras un tīkla infrastruktūras un krātuves sistēmu sagādei — publiskajā mākonī šie pakalpojumi jau ir pieejami un tiek nodrošināti operatīvāk.

Galvenās priekšrocības


Uzņēmējdarbības elastība

Izmantojot Lattelecom mākoni, varēsit optimizēt savus IT resursus un uzlabot IT elastību, pievēršoties savu pakalpojumu tirgošanai. Lattelecom mākoņa funkcionalitāte, piemēram, patstāvīgi izmantojamais portāls, uzlabo klienta uzņēmuma elastību un ļauj klientam ieviest idejas reāllaikā, kā arī uzreiz skatīt rezultātus.


Mērogojamība

Lattelecom mākoņrisinājumi jūsu vienmēr mainīgo IT vajadzību nodrošināšanai piedāvā uzlabotu mērogojamību un pielāgojamību. Servera pakalpojumi tiek nodrošināti ar dažiem klikšķiem, līdz ar to jaunus pakalpojumus var ieviest ātrāk. Lattelecom mākoņa platformas piedāvātā pielāgojamība ļauj klientiem apmierināt gan pašreizējās, gan uz nākotni orientētās uzņēmējdarbības prasības.


Uzticamība

Lattelecom ir uzticams partneris, kas gadiem ilgā darbā uzkrājis mākoņrisinājumu un virtualizācijas tehnoloģiju nozares pieredzi. Risinājuma pieejamība tiek garantēta līdz pat 99,8% darblaika SLA virtuālajiem serveriem, ar definētu veiktspēju un atbildes laiku, kas uzņēmējdarbībai kritiskās lietojumprogrammas ļauj darbināt Lattelecom mākonī. Mūsu atbalsta dienests sniegs jums tehnisko atbalstu visu diennakti, lai nodrošinātu augstas pieejamības mākoņa vidi un ārkārtas atkopšanu bez investīcijām dārgā papildu infrastruktūrā un tās uzturēšanā.

 


Izmaksu samazināšana

Savu IT infrastruktūru pārvietojot uz Lattelecom mākoni, jūs iegūstat ilgtermiņa IT ietaupījumu priekšrocības. Mūsu priekšapmaksas (Pay-As-You-Go — PAYG) modeļi uzņēmumiem ļauj maksāt tikai par tiem resursiem, kurus tie izmanto, līdz ar to nav lieki jāmaksā par nevajadzīgu aparatūru.


Drošība

Lattelecom mākoņa platformas vispārējā drošība, iebūvētais ugunsmūris un izolēšana virtualizētā, daudznomnieku vidē nodrošinās pastāvīgu jūsu sensitīvās informācijas drošību. Lattelecom mākoņa drošības pārvaldība, vadība un jaunākās tehnoloģijas, ko atbalsta mūsu tehnisko ekspertu komanda, nodrošina uzticamu mākoņviesošanas risinājumu, kas uztur jūsu datu konfidencialitāti un drošību drošā vidē — Lattelecom datu centros.