Individuālā izstrāde

Lattelecom Technology speciālisti izstrādā programmatūru saskaņā ar  pasūtītāja prasībām, sākot no koncepcijas izstrādes līdz sistēmas ieviešanai un darbinieku apmācībai, nodrošinot arī izveidotās informācijas sistēmas autoruzraudzību un uzturēšanu, kā arī tās attīstīšanu. Piedāvājam ieviest arī kompleksas IT sistēmas, kas sastāv no vairākiem risinājumiem, un veikt pasūtītāja esošo informācijas sistēmu savstarpēju integrēšanu.

Lattelecom Technology ir uzkrāta ievērojama pieredze ar Microsoft un Oracle kompāniju piedāvātajiem izstrādes līdzekļiem.

Sazināties

Programmatūras produktu izstrādes un ieviešanas projektos izmantojam vairākas metodoloģijas, kur atkarībā no projektu ietekmējošiem faktoriem tiek izvēlēta piemērotākā:

1) Klasiskā ūdenskrituma ("waterfall") metode – stingra pieturēšanās pie projekta fāzēm un nodevumiem;
2) Iteratīvā metode – projekts tiek sadalīts pa posmiem pēc funkcionālo piegāžu principa, kur katra no piegādēm izdzīvo pilnu ciklu;
3) "Agile" metode – mazāk formāla, bet efektīva pieeja, kas īpaši piemērota gadījumiem, kad projekta sākumā nav zināmas visas prasības izstrādājamai sistēmai.

Galvenās kompetences: analīze un dizains, konsultācijas, arhitektūras projektēšana, izstrāde, integrācija, administrēšana un atbalsts.