Mans Lattelecom

Lietošana

Lietosana

Katram no mums ir atšķirīgi  interneta lietošanas ieradumi un vajadzības. Tieši tādēļ Lattelecom piedāvā 3 dažādus tīklus, pie kuriem var pieslēgties, ja redzi tos savā datorā, planšetē vai viedtālrunī.

 • Lattelecom-free – tīkls, kurš būs tev vislabāk piemērots, ja vēlies WiFi izmantot bez maksas. Lai pieslēgtos internetam, tev tikai savā interneta pārlūkā ir jānoskatās 15 sekundes gara reklāma. Atgādinām, ka ir būtiski ievērot drošības nosacījumus, ja lieto internetu par brīvu.
 • Lattelecom – tīkls, kurš būs piemērots, ja nevēlies skatīties reklāmu, bet izmantot WiFi tīklu bez ierobežojumiem. Šajā gadījumā nepieciešams iegādāties WiFi maksas piekļuves kodu.
 • Lattelecom_plus – tīkls regulārajiem Lattelecom WiFi lietotājiem. Pirmajā reizē ievadi attiecīgos parametrus un savu WiFi piekļuves kodu, ko būsi iegādājies. Turpmāk tava ierīce ikreiz, nonākot Lattelecom_plus tīklā, pieslēgsies internetam automātiski.

Lattelecom-free

Šis ir WiFi tīkls, kas dod iespēju izmantot internetu pilnīgi par brīvu jebkurā ierīcē, kas atbalsta WiFi tehnoloģiju. Lai to izmantotu, nav nepieciešams nekāds papildu aprīkojums vai reģistrācija.

 • Lai pieslēgtos šim tīklam, atrodoties tā uztveršanas zonā, savā ierīcē izvēlies tīklu ar nosaukumu "Lattelecom-free".
 • Kad ir noticis savienojums, tad atver interneta pārlūku savā ierīcē. Būs redzama reklāma un poga "pieslēgties internetam".
 • Nospied pogu un pēc 15 sekundēm vari sākt lietot internetu – gan aplikācijās, gan pārlūkā bez datu apjoma ierobežojuma.
 • Pēc pusstundas interneta lietošanas atkal jāatver interneta pārlūks un jānoskatās reklāma.

Kā pieslēgties bezmaksas WiFi?

column-image
column-image
column-image
column-image

Lattelecom_plus

Lattelecom_Plus
Ja WiFi publiskās vietās vēlies izmantot regulāri un bez reklāmām, tad vislabāk izvēlēties tīklu Lattelecom_plus. Tā lietošanai ir nepieciešams piekļuves kods. Pirmajā pieslēgšanās reizē, kad esi WiFi vietā, tad izvēlies tīklu Lattelecom_plus un ievadi piekļuves kodu pēc zemāk norādīto instrukciju parauga. Nākamajās reizēs pieslēgšanās pie Lattelecom_plus tīkla notiks automātiski.

Lai pirmo reizi pieslēgtos Lattelecom_plus tīklam, izmanto savai ierīcei atbilstošo instrukciju: 

pdf-ikona Instrukcija Android
pdf-ikona Instrukcija iOS
pdf-ikona Instrukcija Ubuntu (Linux)
pdf-ikona Instrukcija MacBook OS X
pdf-ikona Instrukcija Windows XP
pdf-ikona Instrukcija Windows 7
pdf-ikona Instrukcija Windows 8

Un turpmāk lieto Lattelecom WiFi, cik vien vēlies!

Kā pieslēgties WiFi automātiski, ja Tev ir WiFi piekļuves kods?

column-image
column-image
column-image
column-image

Lattelecom

Lattelecom

Ja vēlies izmantot Lattelecom WiFi bez reklāmām, tad, pieslēdzoties tīklam, jāievada piekļuves kods. Ja internets nepieciešams īslaicīgi, izvēlies kādu no priekšapmaksas veidiem (skat. tabulā) - tos var iegādāties, piezvanot uz kādu no tabulā esošajiem telefona numuriem vai nosūtot īsziņu uz tālruņa numuru 177.

Kā sākt lietot Lattelecom WiFi ?

 • Dodies uz vietu, kur pieejams Lattelecom WiFi.
 • Aktivizē savā datorā, plaukstdatorā vai viedtālrunī bezvadu raidītāju.
 • Izvēlies bezvadu tīklu ar nosaukumu – Lattelecom.
 • Atver interneta pārlūku un ej uz www.wifi.lv vai jebkuru citu lapu.
 • Ieraksti savu Lattelecom WiFi lietotājvārdu un paroli.
 • Lieto internetu.

Kā pieslēgties maksas WiFi?

column-image
column-image
column-image
column-image