Lietošana

Katram no mums ir atšķirīgi  interneta lietošanas ieradumi un vajadzības. Tieši tādēļ Lattelecom piedāvā 2 dažādus tīklus, pie kuriem var pieslēgties, ja redzi tos savā datorā, planšetē vai viedtālrunī.

  • Lattelecom-free - tīkls, kas būs Tev vislabāk piemērots, ja vēlies WiFi izmantot bez maksas. Lai pieslēgtos internetam, Tev tikai savā interneta pārlūkā ir jānoskatās 15 sekundes gara reklāma.
  • Lattelecom_plus - tīkls regulārajiem WiFi lietotājiem. Pirmajā reizē ievadi attiecīgos parametrus un savu WiFi piekļuves kodu, ko būsi iegādājies. Turpmāk Tava ierīce ikreiz, nonākot Lattelecom_plus tīklā, pieslēgsies internetam automātiski.

Lattelecom-free

Šis ir WiFi tīkls, kas dod iespēju izmantot internetu pilnīgi par brīvu jebkurā ierīcē, kas atbalsta WiFi tehnoloģiju. Lai to izmantotu, nav nepieciešams nekāds papildu aprīkojums vai reģistrācija.

  • Lai pieslēgtos šim tīklam, atrodoties tā uztveršanas zonā, savā ierīcē izvēlies tīklu ar nosaukumu Lattelecom-free.
  • Kad ir noticis savienojums, tad atver savā ierīcē interneta pārlūku. Būs redzama poga Pieslēgties internetam.
  • Nospied pogu, noskaties 15 sekundes garu reklāmu un sāc lietot internetu.
  • Pēc pusstundas interneta lietošanas, Tev atkal būs jānoskatās reklāma.

Lattelecom_plus

Lattelecom_Plus

Ja WiFi publiskās vietās vēlies izmantot regulāri un bez reklāmām, tad vislabāk izvēlēties tīklu Lattelecom_plus. Tā lietošanai ir nepieciešams piekļuves kods (sk. šeit). 

Lai pirmo reizi pieslēgtos Lattelecom_plus tīklam, izmanto savai ierīcei atbilstošo instrukciju (sk. šeit). Nākamajās reizēs pieslēgšanās pie Lattelecom_plus tīkla notiks automātiski.