Mans Lattelecom

eDati – drošākā vieta tavām atmiņām!

Vai esi piedzīvojis, ka no datora vai mobilā tālruņa neatgriezeniski pazūd svarīgā informācija? Tostarp arī tūkstošiem bilžu no ceļojumiem, ballītēm vai dzimšanas dienām. Tās visas ir mūsu atmiņas – mīļas un dārgas, tādas, kuras gribas saglabāt.

Lai tu būtu drošs, ka tavas bildes, mūzika un citi svarīgi faili vienmēr būs drošībā, Lattelecom ir radījis mākoņpakalpojumu eDati. Tas ir ērti lietojams un mūsdienīgs datu glabāšanas rīks.

Visa informācija glabāsies virtuālajā Lattelecom datu centrā – pilnīgā drošībā no datorvīrusiem, datora zādzības vai salūšanas. Vienīgi tu pats un cilvēki, ar kuriem vēlēsies dalīties, varēs piekļūt taviem failiem.

Reģistrēties     Uzzini vairāk

10GB bez maksas

Kad būsi reģistrējies un izveidojis savu lietotāja kontu, saņemsi 10GB apjoma bez maksas. Tev pietiks vietas vairāk nekā 3000 fotogrāfijām un vismaz 2000 dziesmām.

Droši un ērti

Uzglabā savu bilžu vai mūzikas kolekciju un piekļūsti saviem failiem no jebkuras vietas pasaulē, kur vien pieejams internets.

Mobilā aplikācija

Lai varētu piekļūt saviem datiem, kaut sēžot parkā vai sauļojoties pludmalē, lejupielādē eDatu iOS vai Android mobilo aplikāciju.

  available on the appstore-small android-app-black-small

Datu rezerves kopijas

Pat ja neatgriezeniski salūzīs dators vai cietais disks, tavas bildes, mūzika un citi faili vienmēr būs drošībā. Tie glabāsies virtuālajā Lattelecom datu centrā – eDatos. 

  • Biežāk uzdotie jautājumi

Datu uzglabāšana

Datu koplietošana

Datu dublēšana

Datu sinhronizācija

Sistēmas konfigurācija