Pakalpojuma maiņa, pārvietošana un pārreģistrācija

Maiņa

Ja Tev nepieciešams mainīt esošo pakalpojumu, piemēram, vēlies citu interneta ātrumu vai pieteikt televīziju, tad to ātri, ērti un bez papildu maksas vari pieteikt pašapkalpošanās portālā Mans Lattelecom vai arī zvanot 177 un jebkurā Lattelecom veikalā.

Vienreizēja maksa par pakalpojuma aktivizāciju ir 5,00 EUR (ar PVN).

Kā pieteikt?

Pārvietošana

Ja plāno mainīt dzīvesvietu, pārliecinies, ka jaunajā adresē ir pieejami Lattelecom pakalpojumi, jo tad Tev ir iespēja turpināt lietot esošos pakalpojumus jaunajā adresē, saglabājot visus abonēšanas un lietošanas nosacījumus. 

Vienreizēja maksa par pakalpojuma pārvietošanu ir 5.00 EUR (ar PVN).

Kā pieteikt?

Pārreģistrācija

Ja vēlies pārreģistrēt Lattelecom pakalpojumus uz kādu citu personu, vai arī jaunajā dzīvesvietā vēlies izmantot līdz šim jau ierīkotos Lattelecom pakalpojumus (ir reģistrēti uz iepriekšējā īpašnieka vārdu), Tev ir nepieciešams veikt pakalpojuma pārreģistrāciju. 

Vienreizēja maksa par pakalpojuma pārreģistrāciju ir 5,00 EUR (ar PVN).

Kā pieteikt?

Iekārtu atdošana

Pārtraucot līgumu ar Lattelecom, Tev 10 darba dienu laikā jāatdod pakalpojuma iekārta jebkurā Omniva pakomātā vai ar kurjeru.

Ja šo dienu laikā tas netiek izdarīts, tad Tev būs jāsamaksā iekārtu atlikušo vērtību, kas tiek aprēķināta no sākotnējās vērtības atņemot iekārtas nolietojuma vērtību.

Pakalpojumu iekārtas ir šādas: interneta modems, TV dekoders (kopā ar barošanas bloku un TV pulti), WiFi rūteris (ja tas tiek īrēts), CAM modulis (Helio vTV klientiem).

Kā atdot?