Mans Lattelecom

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālās pakas klientiem Bērna stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. (Bērnu stūrīša abonementā bez maksas ir iekļauta arī Bērnu paka). Klientiem, kuriem jau ir Bērnu paka vai  Visas tematiskās pakas, pakalpojuma abonēšanas cena ir 1,40 EUR/mēn. 

Iemīļotākās multfilmas

Uzzini vairāk

Oskara Oāze

Mans mazais Ponijs

Apbrīnojamie spiegi

Agi Bagi

Vinijs Pūks

Čeburaška un Krokodils Gena

Tomass un draugi

Laimīgais Freds

Oskara Oāze

Ja esi vientuļa ķirzaka, kas dzīvo vidē, kura neko nepiedod, dzīve var būt grūta. Var šķist, ka pret tevi nostājusies visa pasaule. Taču gudrais Oskars vienmēr radīs iespēju saglabāt optimismu.

  Vairāk  

Mans mazais Ponijs

Uzzinājusi, ka centīgā vienradze Krēslas Dzirksts un viņas draugi ir Harmonijas maģiskie elementi, viņas skolotāja Princese Selestija visus nosūta uz Ponivillu, lai ar draugu palīdzību mācītos draudzības burvību.

  Vairāk  

Apbrīnojamie spiegi

Lī, Marks, Megana un Tonijs ir Džerija Lūisa vadītās Pasaules Cilvēku aizsardzības organizācijas (WOOHP) slepenie aģenti, kuriem ikdienā jāizliekas par citiem cilvēkiem.

  Vairāk  

Agi Bagi

Sekojiet līdzi Bodžo un Zibi piedzīvojumiem, kuri dzīvo uz Agibagi planētas un cenšas atjaunot planētas duālās ekosistēmas līdzsvaru.

  Vairāk  

Vinijs Pūks

Stāsts par medus kāro lāci un viņa draugiem - Sivēnu, Trusīti, Ēzelīti, Pūci un citiem.

  Vairāk  

Čeburaška un Krokodils Gena

Kad Krokodils Gena un Čeburaška satiekas, viņi izliek reklāmas, lai atrastu jaunus draugus, bet vecā tantiņa Šapokļaka, kas līdzi nēsā mājdzīvnieku žurku Larisku savā somiņā, stājas viņiem ceļā, izspēlējot dažādus jokus uz viņiem.

  Vairāk  

Tomass un draugi

Tomass Tanka Motors ir viltīgs, rosīgs, īsts “blue” dzinējs. Sekojiet līdzi stāstiem, kuros piedalās Tomass un viņa draugi Džeimss, Persijs, Emīlija, Henrijs un Gordons. Iepazīstieties arī ar Resno kontrolieri, kurš pieskata, lai viss noritētu gludi. Noklausieties visus stāstus, kuros bērni sastapsies ar jautrību un piedzīvojumiem ar saviem motordraugiem. Piedzīvojumi ved pie atklājumiem un draudzības.

  Vairāk  

Laimīgais Freds

Freds ir parasts 13 gadus vecs zēns, kurš laimīgu apstākļu sakritības pēc kļūst par super-robota īpašnieku. Robots spēj pārvērsties par jebkuru priekšmetu, kuru vien Freds iedomājas.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.