Mans Lattelecom

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālās pakas klientiem Bērna stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. (Bērnu stūrīša abonementā bez maksas ir iekļauta arī Bērnu paka). Klientiem, kuriem jau ir Bērnu paka vai  Visas tematiskās pakas, pakalpojuma abonēšanas cena ir 1,40 EUR/mēn. 

Iemīļotākās multfilmas

Uzzini vairāk

Pingu

Pasaku detektīve Sandra

Dusmīgie putni

Avārijas Brigāde

Hot Wheels komanda

Zinātkārā Dārta

Transformeri

Vinijs Pūks

Pingu

Pingu dara visu, ko darītu jūs, ja vien būtu mazs pingvīns, kas dzīvo Dienvidpolā – spēlē zivju tenisu, paslēpj tavu māsu, atrod karti, pēc kuras atrast dārgumus, un reizēm arī sadusmo gandrīz visus pārējos pingvīnus. Kopā ar ronīti Robiju, kuram patīk jautrības, un viņa mazo māsiņu Pinga nokļūst visās iespējamajās komiskajās situācijās, nemitīgi iegūstot jaunus draugus. Lai ko arī nedarītu Pingu – dotos makšķerēt vai kopā ar tēti iznēsātu vēstules – visur viņš atrod piedzīvojumus, un, ja gadās iekulties nepatikšanās, mājas, par laimi, nekad nav pārāk tālu.

  Vairāk  

Pasaku detektīve Sandra

Ka notiktu, ja kāds cits atrastu un valkātu Pelnrušķites kurpīti? Ja Pinokio nekad nemelotu? 10 gadīgajai Sandrai ir īpašas detektīves spējas, kuras viņai ļauj ceļot uz tāltālām zemēm un satikt dažādus pasaku varoņus. Un katrā vietā viņa atrod jaunu, aizraujošu notikumu, kura atrisināšanā Sandrai aktīvi jāiesaistās!

  Vairāk  

Dusmīgie putni

Kā Čaks, Matilda, Bumba, Reds, Stella, Terenss un Stella sargā trīs olas, ko cūkas par visām varītēm viņiem grib atņemt.

  Vairāk  

Avārijas Brigāde

Avārijas brigādi pārstāv Bembelāts, Poteriks un Sīlinks, kuriem katru dienu jārisina kāda problēma - spoku uzbrukumi, nezvērs kinostudijā, bankas aplaupīšana, nesaraujami makaroni, tracis lidostā, daudzstāvu torte, nevaldāms tanks, neparasti Ziemassvētki, parlamentāriešu cīņas, kaķu briesmas un citi notikumi.

  Vairāk  

Hot Wheels komanda

Uzbūvēt episkas sacensības! Pirāti pievienojas sacensībām, lai uzvarētu un tikai Hot Wheels komanai ir pa spēkam to novērst.

  Vairāk  

Zinātkārā Dārta

"Pētnieks Dora" ir animācijas seriāls par jauno Doru, viņas pērtiķēnu Būtsu, Mugursomu un citiem animētajiem draugiem. Katrā sērijā skatītāji pievienojas Dorai animētā piedzīvojumā pasaulē, kas atrodas datorā. Katras sērijas galvenais varonis palīdz skatītājiem atrisināt uzdevumu, ar ko viņai Dorai jātiek galā katrā sērijā.

  Vairāk  

Transformeri

Transformeri, kopā ar varoņu ģimeni palīdz cilvēcei izglābties no dažnedažādām nelaimēm.

  Vairāk  

Vinijs Pūks

Stāsts par medus kāro lāci un viņa draugiem - Sivēnu, Trusīti, Ēzelīti, Pūci un citiem.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.