Mans Lattelecom

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālās pakas klientiem Bērna stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. (Bērnu stūrīša abonementā bez maksas ir iekļauta arī Bērnu paka). Klientiem, kuriem jau ir Bērnu paka vai  Visas tematiskās pakas, pakalpojuma abonēšanas cena ir 1,40 EUR/mēn. 

Iemīļotākās multfilmas

Uzzini vairāk

Pilsētas varoņi

Nukija un draugi

Nu, pagaidi!

Sūzijas Zoo

Čeburaška un Krokodils Gena

Sūklis Bobs kvadrātbiksis

Trīs no Skābpienciema

Bārnijs un draugi

Pilsētas varoņi

"Pilsētas varoņi" ir stāstu sērija par draudzību, saliedētību un rūpēm. Notikumi risinās ap palīdzības dienestu transporta līdzekļiem Poliju Policijas Auto un Fionu Ugunsdzēsēju Mašīnu, kas katrā sērijā uzņemas veikt jaunus uzdevumus.

  Vairāk  

Nukija un draugi

Atklāj dažādus pasaules noslēpumus kopā ar lācīti Nukiju, ēzelīti Pako un gotiņu Lolu…! Viņi labprāt atklās tos arī taviem mazajiem.

  Vairāk  

Nu, pagaidi!

Nedalāmā pāra – huligāna vilka un viltīgā zaķa – piedzīvojumi.

  Vairāk  

Sūzijas Zoo

Vicī kopā ar rotaļu lācīti Būfu dodas laukā spēlēties. Bet, kad virs galvas paceļas sienāzītis Zum-Zum, Vicī skrien tam nopakaļus.

  Vairāk  

Čeburaška un Krokodils Gena

Kad Krokodils Gena un Čeburaška satiekas, viņi izliek reklāmas, lai atrastu jaunus draugus, bet vecā tantiņa Šapokļaka, kas līdzi nēsā mājdzīvnieku žurku Larisku savā somiņā, stājas viņiem ceļā, izspēlējot dažādus jokus uz viņiem.

  Vairāk  

Sūklis Bobs kvadrātbiksis

Dzeltenais kvadrātveida sūklis vārdā Sūklis Bobs kvadrātbiksis dzīvo Bikinibotomā - pilsētā Klusā okeāna dibenā - ananāsā kopā ar savu mājdzīvnieku gliemezi Geriju. Viņš strādā par pavāru ātrās apkalpošanas restorānā "Īgnais Krabis". Brīvdienās Sūklim Bobam bieži vien sanāk iekulties nepatikšanās kopā ar savu labāko draugu jūraszvaigzni Patriku. Sūkļa Boba kaimiņš ir uzpūtīgais astoņkājis Skvidvards, kurš necieš Sūkli Bobu viņa bērnišķīgās uzvedības dēļ.

  Vairāk  

Trīs no Skābpienciema

Sešgadīgam puisītim vecāki neļauj paturēt runājošo kaķi, tādēļ viņš pamet mājas un pārceļas uz laukiem

  Vairāk  

Bārnijs un draugi

Dinozaurs Bārnijs palīdz bērniem sniegt virkni prasmju, kas nepieciešamas viņu augšanai. Viņš vienmēr to dara ar jautrību, mūziku un smiekliem! Godalgotais seriāls, kurā galvenie varoņi ir mīlīgais TīRekss, Bārnijs un viņa īpašie draugi Beibī Bops, Bī Džei un Rifs. Bārnijs ierāda tādas attīstošas prasmes, kas bērniem palīdz augt. Bārnijs liek mācīties jautrību. Izrādes laikā dinozaurs bērniem māca par mīlestību un emocijām, personīgajām īpašībām un prasmi iekļauties sabiedrībā, radošumu un fantāziju, kustību un mācīšanos agrā vecumā.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.