Mans Lattelecom

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālās pakas klientiem Bērna stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. (Bērnu stūrīša abonementā bez maksas ir iekļauta arī Bērnu paka). Klientiem, kuriem jau ir Bērnu paka vai  Visas tematiskās pakas, pakalpojuma abonēšanas cena ir 1,40 EUR/mēn. 

Iemīļotākās multfilmas

Uzzini vairāk

Pilsētas varoņi

Mazākais mīluļu veikaliņš

Briesmīgais Henrijs

Alvins un Burunduki

Sūzijas Zoo

Tomass un draugi

Pasaku detektīve Sandra

Andželīna balerīna

Pilsētas varoņi

"Pilsētas varoņi" ir stāstu sērija par draudzību, saliedētību un rūpēm. Notikumi risinās ap palīdzības dienestu transporta līdzekļiem Poliju Policijas Auto un Fionu Ugunsdzēsēju Mašīnu, kas katrā sērijā uzņemas veikt jaunus uzdevumus.

  Vairāk  

Mazākais mīluļu veikaliņš

"Mazākais mīluļu veikaliņš" – mazi dzīvnieki ir mīlīgi, krāsaini un priecīgi, un tie sagādā jautrus brīžus katram bērnam!

  Vairāk  

Briesmīgais Henrijs

Dzīve nav godīga pret Briesmīgo Henriju! Viņam šķiet, ka pārējie pret viņu ir sazvērējušies un viņš laiku pavada nepārtrauktā cīņā pret pieaugušo tirāniju. Viņš nemaz necenšas patiešām būt briesmīgs, tas viņam vienkārši sanāk. Lai gan Henrijs noteikti lepojas ar sevi, šķiet, viņš nekad nemācās no savām kļūdām.

  Vairāk  

Alvins un Burunduki

Animācijas seriāls par Deivu Sevilu - vecpuisi, kurš audzina trīs burundukus kā savus bērnus – kā arī par burunduku meitenēm. Dažreiz viņa pacietības mēr ir pilns un tad viņš iekliedzas: "ALVINNN!!!". Katrā sērijā ir dziesma. Seriāla darbība norisinās mūsdienās un tajā tiek apspriesti mūsdienīgi temati, piemēram, Deiva problēmas ar tehnoloģijām un apcelšanu skolā.

  Vairāk  

Sūzijas Zoo

Vicī kopā ar rotaļu lācīti Būfu dodas laukā spēlēties. Bet, kad virs galvas paceļas sienāzītis Zum-Zum, Vicī skrien tam nopakaļus.

  Vairāk  

Tomass un draugi

Tomass Tanka Motors ir viltīgs, rosīgs, īsts “blue” dzinējs. Sekojiet līdzi stāstiem, kuros piedalās Tomass un viņa draugi Džeimss, Persijs, Emīlija, Henrijs un Gordons. Iepazīstieties arī ar Resno kontrolieri, kurš pieskata, lai viss noritētu gludi. Noklausieties visus stāstus, kuros bērni sastapsies ar jautrību un piedzīvojumiem ar saviem motordraugiem. Piedzīvojumi ved pie atklājumiem un draudzības.

  Vairāk  

Pasaku detektīve Sandra

Ka notiktu, ja kāds cits atrastu un valkātu Pelnrušķites kurpīti? Ja Pinokio nekad nemelotu? 10 gadīgajai Sandrai ir īpašas detektīves spējas, kuras viņai ļauj ceļot uz tāltālām zemēm un satikt dažādus pasaku varoņus. Un katrā vietā viņa atrod jaunu, aizraujošu notikumu, kura atrisināšanā Sandrai aktīvi jāiesaistās!

  Vairāk  

Andželīna balerīna

Andželīna Balerīna ir pele, kura sapņo kļūt par balerīnu. Andželīna un viņas draugi vienmēr un visur dejo un piedalās izrādēs. Andželīna Balerīna, kuras tēls veidots pēc kritiski novērtēto Katarīnas Holabērdas un Helēnas Kreigas stāstu grāmatu motīviem, ir maza zvaigznīte ar lieliem sapņiem kļūt par primabalerīnu. Šī apņēmīgā mazā pele smagi strādā, lai sasniegtu savu mērķi un vienmēr mācās no savām kļūdām.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.