Mans Lattelecom

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālās pakas klientiem Bērna stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. (Bērnu stūrīša abonementā bez maksas ir iekļauta arī Bērnu paka). Klientiem, kuriem jau ir Bērnu paka vai  Visas tematiskās pakas, pakalpojuma abonēšanas cena ir 1,40 EUR/mēn. 

Iemīļotākās multfilmas

Uzzini vairāk

Patversmes kucēni

Zinātkārā Dārta

Čirps

Celtnieks Bobs

Bārnijs un draugi

Dusmīgie putni

Brālītis un Karlsons

Zini cik ļoti es tevi mīlu

Patversmes kucēni

Grupa patversmes suņu apņemas sameklēt kucēniem vispiemērotākos saimniekus, un to darot viņi tiek iesaistīti daudzos piedzīvojumos.

  Vairāk  

Zinātkārā Dārta

"Pētnieks Dora" ir animācijas seriāls par jauno Doru, viņas pērtiķēnu Būtsu, Mugursomu un citiem animētajiem draugiem. Katrā sērijā skatītāji pievienojas Dorai animētā piedzīvojumā pasaulē, kas atrodas datorā. Katras sērijas galvenais varonis palīdz skatītājiem atrisināt uzdevumu, ar ko viņai Dorai jātiek galā katrā sērijā.

  Vairāk  

Čirps

Čirps, Tvīts un Skvoks ir trīs draugi, kuri liek lietā savu fantāziju un ikdienā sastopamus priekšmetus, lai nokļūtu fantastiski jautros piedzīvojumos un pārgalvīgās, nepatīkamās situācijās, kā arī izkļūtu no tām!

  Vairāk  

Celtnieks Bobs

Celtnieks Bobs un viņa komanda ir gatavi uzņemties jebkādu projektu. No būvēšanas līdz rakšanai un vilkšanai – Celtnieks Bobs un viņa mašīnu komanda gatavi uzņemties jebkādu projektu. Izdomājot risinājumus, ar kā palīdzību labi padarīt darbu, Bobs un komanda “Varam paveikt visu!” demonstrē spēku, ko dod pozitīva domāšana, problēmu risināšana, komandas darbs un katra darba padarīšana līdz beigām. Vissvarīgākais, ka no sākuma līdz beigām komanda nemitīgi apliecina, ka paveikt darbus labi palīdz labs noskaņojums.

  Vairāk  

Bārnijs un draugi

Dinozaurs Bārnijs palīdz bērniem sniegt virkni prasmju, kas nepieciešamas viņu augšanai. Viņš vienmēr to dara ar jautrību, mūziku un smiekliem! Godalgotais seriāls, kurā galvenie varoņi ir mīlīgais TīRekss, Bārnijs un viņa īpašie draugi Beibī Bops, Bī Džei un Rifs. Bārnijs ierāda tādas attīstošas prasmes, kas bērniem palīdz augt. Bārnijs liek mācīties jautrību. Izrādes laikā dinozaurs bērniem māca par mīlestību un emocijām, personīgajām īpašībām un prasmi iekļauties sabiedrībā, radošumu un fantāziju, kustību un mācīšanos agrā vecumā.

  Vairāk  

Dusmīgie putni

Kā Čaks, Matilda, Bumba, Reds, Stella, Terenss un Stella sargā trīs olas, ko cūkas par visām varītēm viņiem grib atņemt.

  Vairāk  

Brālītis un Karlsons

Stokholmā kādā pavisam parastā ielā, pavisam parastā namā dzīvoja kāda pavisam parasta ģimene - Svantesoni. Ģimenē bija tēvs, māte un trīs bērni: Bose, Beta un Brālītis. Lai arī viss bija kā parasti, tomēr… visā mājā bija viena neparasta persona - Karlsons, kas dzīvoja uz jumta. Neparasti vienkārši sākās arī Brālīša un Karlsona draudzība. Lidojošais vīriņš palīdz brālītim aizmirst visas nedienas. Amizanti ir abu piedzīvojumi - pastaiga pa jumtiem, blēžu ķeršana, rīkotā "Burvju izrāde" un dzimšanas diena.

  Vairāk  

Zini cik ļoti es tevi mīlu

Pievienojies Mazajam riekstbrūnajam zaķim un viņa draugiem jautrajos piedzīvojumos, ko daba viņiem sagādā visu cauru gadu.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.