Mans Lattelecom

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Ar vecāku pieredzi un ieteikumiem, lietojot Bērnu stūrīti raidījumā "Māmiņu klubs", vari iepazīties šeit

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālā pakas klientiem Bērna stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. Klientiem, kuriem jau ir Bērnu paka vai  Visas tematiskās pakas, pakalpojuma abonēšanas cena ir 1,40 EUR/mēn. Papildus Bērnu stūrītim bez papildu maksas saņemsi arī Bērnu pakas abonementu!

Iemīļotākās multfilmas

Uzzini vairāk

Celtnieks Bobs

Pilsētas varoņi

Avārijas Brigāde

Sūzijas Zoo

Brālītis un Karlsons

Senlaiku vidusskola: Pūķu spēles

Mazākais mīluļu veikaliņš

Andželīna balerīna

Celtnieks Bobs

Celtnieks Bobs un viņa komanda ir gatavi uzņemties jebkādu projektu. No būvēšanas līdz rakšanai un vilkšanai – Celtnieks Bobs un viņa mašīnu komanda gatavi uzņemties jebkādu projektu. Izdomājot risinājumus, ar kā palīdzību labi padarīt darbu, Bobs un komanda “Varam paveikt visu!” demonstrē spēku, ko dod pozitīva domāšana, problēmu risināšana, komandas darbs un katra darba padarīšana līdz beigām. Vissvarīgākais, ka no sākuma līdz beigām komanda nemitīgi apliecina, ka paveikt darbus labi palīdz labs noskaņojums.

  Vairāk  

Pilsētas varoņi

"Pilsētas varoņi" ir stāstu sērija par draudzību, saliedētību un rūpēm. Notikumi risinās ap palīdzības dienestu transporta līdzekļiem Poliju Policijas Auto un Fionu Ugunsdzēsēju Mašīnu, kas katrā sērijā uzņemas veikt jaunus uzdevumus.

  Vairāk  

Avārijas Brigāde

Avārijas brigādi pārstāv Bembelāts, Poteriks un Sīlinks, kuriem katru dienu jārisina kāda problēma - spoku uzbrukumi, nezvērs kinostudijā, bankas aplaupīšana, nesaraujami makaroni, tracis lidostā, daudzstāvu torte, nevaldāms tanks, neparasti Ziemassvētki, parlamentāriešu cīņas, kaķu briesmas un citi notikumi.

  Vairāk  

Sūzijas Zoo

Vicī kopā ar rotaļu lācīti Būfu dodas laukā spēlēties. Bet, kad virs galvas paceļas sienāzītis Zum-Zum, Vicī skrien tam nopakaļus.

  Vairāk  

Brālītis un Karlsons

Stokholmā kādā pavisam parastā ielā, pavisam parastā namā dzīvoja kāda pavisam parasta ģimene - Svantesoni. Ģimenē bija tēvs, māte un trīs bērni: Bose, Beta un Brālītis. Lai arī viss bija kā parasti, tomēr… visā mājā bija viena neparasta persona - Karlsons, kas dzīvoja uz jumta. Neparasti vienkārši sākās arī Brālīša un Karlsona draudzība. Lidojošais vīriņš palīdz brālītim aizmirst visas nedienas. Amizanti ir abu piedzīvojumi - pastaiga pa jumtiem, blēžu ķeršana, rīkotā "Burvju izrāde" un dzimšanas diena.

  Vairāk  

Senlaiku vidusskola: Pūķu spēles

Senlaiku Vidusskola ir pasaku pasaules internātskola, kurā mācās pazīstamu pasaku varoņu bērni. Šo pusaudžu liktenis nosaka tiem sekot savu vecāku pēdās, lai saglabātu un nodotu savu stāstu paaudžu paaudzēs. Savukārt, ja skolēni izvēlas pretoties savam liktenim, viņu stāsti beigs pastāvēt un viņi pazudīs uz visiem laikiem.

  Vairāk  

Mazākais mīluļu veikaliņš

"Mazākais mīluļu veikaliņš" – mazi dzīvnieki ir mīlīgi, krāsaini un priecīgi, un tie sagādā jautrus brīžus katram bērnam!

  Vairāk  

Andželīna balerīna

Andželīna Balerīna ir pele, kura sapņo kļūt par balerīnu. Andželīna un viņas draugi vienmēr un visur dejo un piedalās izrādēs. Andželīna Balerīna, kuras tēls veidots pēc kritiski novērtēto Katarīnas Holabērdas un Helēnas Kreigas stāstu grāmatu motīviem, ir maza zvaigznīte ar lieliem sapņiem kļūt par primabalerīnu. Šī apņēmīgā mazā pele smagi strādā, lai sasniegtu savu mērķi un vienmēr mācās no savām kļūdām.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.