Mans Lattelecom

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālās pakas klientiem Bērnu stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. (Bērnu stūrīša abonementā bez maksas ir iekļauta arī Bērnu paka). Klientiem, kuri abonē Bērnu paku vai  Visas tematiskās pakas par standarta abonēšanas maksu, Bērnu stūrīša cena ir 1,40 EUR/mēn. 

Iemīļotākās multfilmas

Uzzini vairāk

Čeburaška un Krokodils Gena

Hot Wheels komanda

Zinātkārā Dārta

Laimīgais Freds

Pilsētas varoņi

Dūdlbū

Lego Nindžago

Vinijs Pūks

Čeburaška un Krokodils Gena

Kad Krokodils Gena un Čeburaška satiekas, viņi izliek reklāmas, lai atrastu jaunus draugus, bet vecā tantiņa Šapokļaka, kas līdzi nēsā mājdzīvnieku žurku Larisku savā somiņā, stājas viņiem ceļā, izspēlējot dažādus jokus uz viņiem.

  Vairāk  

Hot Wheels komanda

Uzbūvēt episkas sacensības! Pirāti pievienojas sacensībām, lai uzvarētu un tikai Hot Wheels komanai ir pa spēkam to novērst.

  Vairāk  

Zinātkārā Dārta

"Pētnieks Dora" ir animācijas seriāls par jauno Doru, viņas pērtiķēnu Būtsu, Mugursomu un citiem animētajiem draugiem. Katrā sērijā skatītāji pievienojas Dorai animētā piedzīvojumā pasaulē, kas atrodas datorā. Katras sērijas galvenais varonis palīdz skatītājiem atrisināt uzdevumu, ar ko viņai Dorai jātiek galā katrā sērijā.

  Vairāk  

Laimīgais Freds

Freds ir parasts 13 gadus vecs zēns, kurš laimīgu apstākļu sakritības pēc kļūst par super-robota īpašnieku. Robots spēj pārvērsties par jebkuru priekšmetu, kuru vien Freds iedomājas.

  Vairāk  

Pilsētas varoņi

"Pilsētas varoņi" ir stāstu sērija par draudzību, saliedētību un rūpēm. Notikumi risinās ap palīdzības dienestu transporta līdzekļiem Poliju Policijas Auto un Fionu Ugunsdzēsēju Mašīnu, kas katrā sērijā uzņemas veikt jaunus uzdevumus.

  Vairāk  

Dūdlbū

Kopā ar jautro "Ridlbū" Dūdlbū un viņa draugi atklāj bērniem, kādu jautrību var sagādāt zīmēšana! Kas ir "Ridlbū"? Tā ir jautra un izglītojoša spēle, kurā viens spēles dalībnieks uzzīmē kādu dzīvnieku vai citu lietu, bet pārējiem jāuzmin, kas ir uzzīmēts. Bērniem patiks minēt, ko zīmē Dūdlbū, un vienlaikus viņi iemācīsies uzzīmēt paši sevi. Visi Dūdlbū zīmējumi sastāv no vienkāršām formām, ko spēles beigās bērni ar prieku saistīs ar sevi, saviem draugiem un ģimeni!

  Vairāk  

Lego Nindžago

Nindžago radīja Pirmais spindžicu meistars, izmantojot Četrus Zelta Ieročus. Vu un Garmadons cīnījās divkaujā, un vecākais brālis Garmadons tika izraidīts uz pazemi. Miers nebija ilgs, jo Garmadons no pazemes nosūtīja Skeletus, lai tie šos Četrus Ieročus nozagtu. Sensejs Vu sameklēja četrus pusaudžus, ko apmācīja nindzu kaujas mākslās: Kaju, Džeju, Koulu un Zeinu; vienam no viņiem, Kajam, bija māsa, kuru bija nolaupījuši Skeleti.

  Vairāk  

Vinijs Pūks

Stāsts par medus kāro lāci un viņa draugiem - Sivēnu, Trusīti, Ēzelīti, Pūci un citiem.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.