Mans Lattelecom

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālās pakas klientiem Bērna stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. (Bērnu stūrīša abonementā bez maksas ir iekļauta arī Bērnu paka). Klientiem, kuriem jau ir Bērnu paka vai  Visas tematiskās pakas, pakalpojuma abonēšanas cena ir 1,40 EUR/mēn. 

Iemīļotākās multfilmas

Uzzini vairāk

Čirps

Nu, pagaidi!

Zinātkārā Dārta

Apbrīnojamie spiegi

Briesmīgais Henrijs

Zini cik ļoti es tevi mīlu

Dūdlbū

Senlaiku vidusskola: Pūķu spēles

Čirps

Čirps, Tvīts un Skvoks ir trīs draugi, kuri liek lietā savu fantāziju un ikdienā sastopamus priekšmetus, lai nokļūtu fantastiski jautros piedzīvojumos un pārgalvīgās, nepatīkamās situācijās, kā arī izkļūtu no tām!

  Vairāk  

Nu, pagaidi!

Nedalāmā pāra – huligāna vilka un viltīgā zaķa – piedzīvojumi.

  Vairāk  

Zinātkārā Dārta

"Pētnieks Dora" ir animācijas seriāls par jauno Doru, viņas pērtiķēnu Būtsu, Mugursomu un citiem animētajiem draugiem. Katrā sērijā skatītāji pievienojas Dorai animētā piedzīvojumā pasaulē, kas atrodas datorā. Katras sērijas galvenais varonis palīdz skatītājiem atrisināt uzdevumu, ar ko viņai Dorai jātiek galā katrā sērijā.

  Vairāk  

Apbrīnojamie spiegi

Lī, Marks, Megana un Tonijs ir Džerija Lūisa vadītās Pasaules Cilvēku aizsardzības organizācijas (WOOHP) slepenie aģenti, kuriem ikdienā jāizliekas par citiem cilvēkiem.

  Vairāk  

Briesmīgais Henrijs

Dzīve nav godīga pret Briesmīgo Henriju! Viņam šķiet, ka pārējie pret viņu ir sazvērējušies un viņš laiku pavada nepārtrauktā cīņā pret pieaugušo tirāniju. Viņš nemaz necenšas patiešām būt briesmīgs, tas viņam vienkārši sanāk. Lai gan Henrijs noteikti lepojas ar sevi, šķiet, viņš nekad nemācās no savām kļūdām.

  Vairāk  

Zini cik ļoti es tevi mīlu

Pievienojies Mazajam riekstbrūnajam zaķim un viņa draugiem jautrajos piedzīvojumos, ko daba viņiem sagādā visu cauru gadu.

  Vairāk  

Dūdlbū

Kopā ar jautro "Ridlbū" Dūdlbū un viņa draugi atklāj bērniem, kādu jautrību var sagādāt zīmēšana! Kas ir "Ridlbū"? Tā ir jautra un izglītojoša spēle, kurā viens spēles dalībnieks uzzīmē kādu dzīvnieku vai citu lietu, bet pārējiem jāuzmin, kas ir uzzīmēts. Bērniem patiks minēt, ko zīmē Dūdlbū, un vienlaikus viņi iemācīsies uzzīmēt paši sevi. Visi Dūdlbū zīmējumi sastāv no vienkāršām formām, ko spēles beigās bērni ar prieku saistīs ar sevi, saviem draugiem un ģimeni!

  Vairāk  

Senlaiku vidusskola: Pūķu spēles

Senlaiku Vidusskola ir pasaku pasaules internātskola, kurā mācās pazīstamu pasaku varoņu bērni. Šo pusaudžu liktenis nosaka tiem sekot savu vecāku pēdās, lai saglabātu un nodotu savu stāstu paaudžu paaudzēs. Savukārt, ja skolēni izvēlas pretoties savam liktenim, viņu stāsti beigs pastāvēt un viņi pazudīs uz visiem laikiem.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.