Mans Lattelecom

Bērnu stūrītis

Bērnu stūrītis ir Interaktīvas TV papildpakalpojums bērniem, kas ļauj ērti skatīties iemīļotās multfilmas pat pašiem mazākajiem, kuri vēl neprot lasīt. Šeit bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu no plašā piedāvājuma, kas tiek atjaunots katru dienu.

Vecākiem ir iespēja:

  • uzstādīt skatīšanās laiku un audio valodu;
  • bloķēt jebkuru no satura vienībām.

Lai sāktu lietot Bērnu stūrīti, nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums un Interaktīvā TV – un tad atliek vien nospiest dzelteno pults podziņu!

Cena 4,90 mēn

Piesaki šeit  

Oriģinālās pakas klientiem Bērna stūrīša abonēšanas cena ir 4,90 EUR/mēn. (Bērnu stūrīša abonementā bez maksas ir iekļauta arī Bērnu paka). Klientiem, kuriem jau ir Bērnu paka vai  Visas tematiskās pakas, pakalpojuma abonēšanas cena ir 1,40 EUR/mēn. 

Iemīļotākās multfilmas

Uzzini vairāk

Senlaiku vidusskola: Pūķu spēles

Briesmīgais Henrijs

Patversmes kucēni

Nukija un draugi

Mans mazais ponijs – Ekvestrijas meitenes

Agi Bagi

Pingu

Čeburaška un Krokodils Gena

Senlaiku vidusskola: Pūķu spēles

Senlaiku Vidusskola ir pasaku pasaules internātskola, kurā mācās pazīstamu pasaku varoņu bērni. Šo pusaudžu liktenis nosaka tiem sekot savu vecāku pēdās, lai saglabātu un nodotu savu stāstu paaudžu paaudzēs. Savukārt, ja skolēni izvēlas pretoties savam liktenim, viņu stāsti beigs pastāvēt un viņi pazudīs uz visiem laikiem.

  Vairāk  

Briesmīgais Henrijs

Dzīve nav godīga pret Briesmīgo Henriju! Viņam šķiet, ka pārējie pret viņu ir sazvērējušies un viņš laiku pavada nepārtrauktā cīņā pret pieaugušo tirāniju. Viņš nemaz necenšas patiešām būt briesmīgs, tas viņam vienkārši sanāk. Lai gan Henrijs noteikti lepojas ar sevi, šķiet, viņš nekad nemācās no savām kļūdām.

  Vairāk  

Patversmes kucēni

Grupa patversmes suņu apņemas sameklēt kucēniem vispiemērotākos saimniekus, un to darot viņi tiek iesaistīti daudzos piedzīvojumos.

  Vairāk  

Nukija un draugi

Atklāj dažādus pasaules noslēpumus kopā ar lācīti Nukiju, ēzelīti Pako un gotiņu Lolu…! Viņi labprāt atklās tos arī taviem mazajiem.

  Vairāk  

Mans mazais ponijs – Ekvestrijas meitenes

Divas savstarpēji konkurējošas vidusskolas tiekas tradicionālajās sacensībās - Draudzības spēlēs. Kur ir maģija, tur notiek brīnumi!

  Vairāk  

Agi Bagi

Sekojiet līdzi Bodžo un Zibi piedzīvojumiem, kuri dzīvo uz Agibagi planētas un cenšas atjaunot planētas duālās ekosistēmas līdzsvaru.

  Vairāk  

Pingu

Pingu dara visu, ko darītu jūs, ja vien būtu mazs pingvīns, kas dzīvo Dienvidpolā – spēlē zivju tenisu, paslēpj tavu māsu, atrod karti, pēc kuras atrast dārgumus, un reizēm arī sadusmo gandrīz visus pārējos pingvīnus. Kopā ar ronīti Robiju, kuram patīk jautrības, un viņa mazo māsiņu Pinga nokļūst visās iespējamajās komiskajās situācijās, nemitīgi iegūstot jaunus draugus. Lai ko arī nedarītu Pingu – dotos makšķerēt vai kopā ar tēti iznēsātu vēstules – visur viņš atrod piedzīvojumus, un, ja gadās iekulties nepatikšanās, mājas, par laimi, nekad nav pārāk tālu.

  Vairāk  

Čeburaška un Krokodils Gena

Kad Krokodils Gena un Čeburaška satiekas, viņi izliek reklāmas, lai atrastu jaunus draugus, bet vecā tantiņa Šapokļaka, kas līdzi nēsā mājdzīvnieku žurku Larisku savā somiņā, stājas viņiem ceļā, izspēlējot dažādus jokus uz viņiem.

  Vairāk  
 

Vienkārša piekļuve un ērta navigācija, izmantojot TV pulti, ko būs viegli apgūt un lietot pat pašiem mazākajiem.

Populārāko multfilmu saturs, kas tiek regulāri atjaunināts.

Maksimālā skatīšanās laika un pakalpojuma izslēgšanās laika uzstādīšanas iespēja, pēc kura beigām pakalpojums automātiski tiks izslēgts.

Iespēja vecākiem bloķēt skatīšanos jebkurai no piedāvātā satura vienībām Bērnu stūrītī.