Mans Lattelecom
Laika kontroles iespējas
Dalītais arhīvs
Dalītajā TV arhīvā skaties pārraides, kas TV kanālos demonstrētas pēdējo septiņu dienu laikā. Dalītā arhīva lietošana ir bez papildu maksas.
TV programma
TV programmā apskaties šodienas vai tuvāko dienu programmu, izlasi filmu anotācijas, aprakstus. TV programmas lietošana ir bez papildu maksas.
Atgādinājums
Atgādinājums ziņos Tev TV ekrānā par izvēlētā raidījuma vai filmas sākumu īsi pirms tā sākuma. Atgādinājuma lietošana ir bez papildu maksas.
TV pielāgošana
Subtitru izvēle
Uzstādi subtitru valodu sev vēlamā valodā. Piemēram, skaties filmu oriģinālvalodā – spāņu vai angļu - un vienlaicīgi izvēlies subtitrus latviešu vai krievu valodā. Subtitru izvēles lietošana ir bez papildu maksas.
Manu Kanālu saraksts
Ja no plašā kanālu klāsta Tevi interesē tikai noteikti kanāli, izmanto iespēju izveidot savu iecienītāko kanālu izlasi. Tas ļaus ātrāk un ērtāk pārslēgties starp kanāliem, un redzēsi TV programmu tikai Tava saraksta kanāliem. Vienlaicīgi vari izveidot līdz pat pieciem kanālu sarakstiem. Manu kanālu sarakstu lietošana ir bez papildu maksas.
Kanālu bloķēšana
Kanāla bloķēšana ļauj ierobežot piekļuvi jebkuram TV kanālam. Kanālu būs iespēja skatīties vien ievadot Drošības kodu. Kanāla bloķēšana ir bez papildu maksas.
Plašāks saturs
Videonoma
Video nomā ir simtiem lielisku filmu, seriālu, koncertu, multiplikācijas filmu un pat karaoke dziesmu, ko jebkurā brīdī vari iznomāt un skatīties.
Videonomas abonements
Video nomas abonements ļauj skatīties vairāk nekā 600 filmas par nemainīgu maksu mēnesī! Katru mēnesi filmu saraksts tiek papildināts ar jaunām filmām.
Videonomas grāmatzīme
Skatoties Video nomā iznomātu filmu, ieliec Grāmatzīmi, un vēlāk, kaut pēc vairākām stundām, vari turpināt skatīties no tās vietas, kur apstājies! Grāmatzīmes lietošana ir bez papildu maksas.
HD kanāli
Skaties TV modernākajām tehnoloģijām atbilstošā HD kvalitātē – ar piesātinātu un dzidru attēlu un augstākās kvalitātes digitālu skaņu.
Citas iespējas
Iespēja pieslēgt līdz 4 TV
Atbilstoši Tavam interneta pieslēguma veidam, Tu vari pieslēgt sev Interaktīvo TV līdz 4 televizoriem, maksājot tikai vienu abonēšanas maksu.