Karjera Lattelecom

Nav noslēpums, ka jebkurā uzņēmumā būtiska loma jaunu virsotņu sasniegšanā ir darbiniekiem. Arī Lattelecom grupas līdzšinējos panākumus, tāpat kā šodienas un nākotnes sasniegumus sekmē tieši mūsu darbinieki.

Šis laiks pasaulē un Latvijā ir izaicinājuma un izvērtēšanas laiks. Lattelecom grupai kā vadošajam elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējam Latvijā šobrīd ir svarīgi neapstāties attīstībā, bet virzīties uz priekšu – gan uzņēmumam kopumā, gan katram darbiniekam individuāli.

Mūsu vērtība ir ikviens darbinieks. Savukārt uzņēmuma pievienotā vērtība ir tie darbinieki, kuriem ir augsta atbildības sajūta, pašmotivācija un izpratne par uzņēmuma vērtībām un biznesu kopumā. Tie ir cilvēki, kuri spēj strādāt komandā un vēlas sasniegt maksimāli labākos rezultātus.

Tieši tādēļ Lattelecom rūpīgi izvērtē ne tikai biznesa sasniegumus, bet arī katra darbinieka individuālos mērķus un to rezultātus. Tādējādi mēs varam ne tikai apzināt iespējas, kā efektīvāk izmantot iekšējos resursus, bet arī sniegt iespēju profesionāliem un motivētiem darbiniekiem realizēt individuālās karjeras ambīcijas uzņēmuma iekšienē. Šajos cilvēkos uzņēmums saskata lielu potenciālu, kas nākotnē ļaus kļūt par labiem vadītājiem Lattelecom grupā.

Panākumus darbos vēlot,
Ingrīda Rone
Lattelecom Personāla vadības direktore

 

Uzņēmuma vērtības

Mūsu vērtības - cieņa, uzticība un neatlaidība

Uzzini vairāk

Darba iespējas

Apskati aktuālās vakances un uzzini, kā pieteikties

Uzzini vairāk

Prakses iespējas

Piesakies praksē un sāc veidot savu karjeru Lattelecom grupā

Uzzini vairāk

Darbinieku iespējas

Darbinieku labumi, iespējas un priekšrocības

Uzzini vairāk