Programma "Lattelecom Plus"

Līdztekus stabilitātei, labam un garantētam atalgojumam, uzņēmuma darbiniekiem ir pieejamas arī programmas "Lattelecom Plus" sniegtās priekšrocības. Ikviens darbinieks konkrētas summas ietvaros sev var izvēlēties labumus un izmantot tos tieši tad, kad visvairāk nepieciešams.

Papildu brīvdienas, izglītības iespējas, veselības apdrošināšana vai grāmatas bērniem? Uzņēmuma piedāvāto un apmaksāto labumu klāsts ir ļoti daudzveidīgs, tādēļ katrs darbinieks var atrast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotāko piedāvājumu.

Priekšrocību programma "Lattelecom Plus" ir tapusi ciešā sadarbībā ar uzņēmuma darbiniekiem un pastāvīgi tiek pilnveidota.

 

 

 

Mēs esam aktīvi!

Uzņēmumā dažādos veidos tiek atbalstīts aktīvs dzīvesveids: mums ir savas hokeja, basketbola un volejbola komandas. 

Mēs atbalstām arī orientēšanās sportu, rīkojam peintbola sacensības, sniedzam atbalstu slēpotājiem un zemledus makšķerniekiem, tāpat rīkojam vasaras sporta spēles un ziemas balli. Aktīvi piedalāmies arī Nordea Rīgas maratonā. 

Mēs mācāmies un mācām citus!

Uzņēmumā ir izveidota daudzveidīga apmācību un izaugsmes programma, kuras ietvaros, izmantojot uzņēmuma iekšējos trenerus tiek nodrošināta darbinieku un vadītāju zināšanu un prasmju nostiprināšana, attīstīšana un pilnveidošana. 

Tā ir lieliska iespēja ne tikai attīstīt zināšanas un prasmes, bet arī pašam iejusties pasniedzēja lomā un vadīt mācību programmas.   

Apmācību programmas ietvaros mēs:

  • Veicinām darbinieku profesionālo un personīgo izaugsmi;
  • Dalāmies savās zināšanās un pieredzē ar saviem kolēģiem.

Pievienojies mums un iegūsti plašas profesionālās attīstības iespējas!