Par Baltijas Datoru Akadēmiju

Lattelecom grupas uzņēmums Baltijas Datoru Akadēmija (BDA) ir Latvijas vadošais informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) profesionāļu un lietotāju mācību un speciālistu sertifikācijas centrs. Tā kursu kvalitāti apliecina pasaules vadošo IKT ražotāju akreditācija.

Tas nozīmē apmācību un sertifikāciju pēc starptautiskiem, visā pasaulē atzītiem standartiem, ar vienotu standartu mācību programmām, mācību materiāliem, pasniedzēju sagatavošanu, studentu pārbaudes eksāmeniem. BDA ir Microsoft un Novell Zelta sertificētais partneris apmācības risinājumos, CISCO partneris apmācības risinājumos, kā arī Hewlett-Packard un IBM sertificētais mācību centrs.

Kopš 2006. gada decembra BDA pakalpojumu kvalitātes līmeni apliecina saņemtais un regulāri atjaunotais ISO 9001 sertifikāts. Sertifikāts tiek piešķirts pēc detalizēta uzņēmuma biznesa procesu un kvalitātes sistēmas audita, kuru veic Bureau Veritas Certification kvalitātes auditori.

BDA piedāvā vairāk kā 200 kursu gan profesionāļiem, gan lietotājiem. Šobrīd pieprasītākie ir projektu vadības, IT drošības, Cisco tīklu aparatūras konfigurēšanas un uzturēšanas, Java un Micosoft Visual Studio programmēšanas, Microsoft Windows Vista, Windows Server, Microsoft SQL, Exchange un Office 2007 kursi.

BDA aktīvi iesaistās arī valstiski nozīmīgu projektu īstenošanā Latvijā:

  • Latvijas uzņēmumu konkurētspējas paaugstināšana - Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekti: "Latvijas IT uzņēmumu attīstība ārvalstu tirgos" un “Informācijas tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem”;
  • Latvijas pašvaldību darbinieku apmācību un konsultāciju projekti Eiropas Sociālā fonda finansētas programmas “Atbalsts pašvaldībām kapacitātes stiprināšanā Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai" ietvaros;
  • Latvijas konkurētspējas veicināšanas Eiropas Sociālā Fonda Nacionālās programmas projekts: IKT nozaru apmācības;
  • Latvijas publisko bibliotēku informatizācijas projekts “Trešais tēva dēls”, kas realizēts ar Kultūras ministrijas valsts aģentūru “Kultūras informācijas sistēmas” un BMGF atbalstu;
  • Vispārizglītojošo skolu skolotāju apmācība ”Jauno un interaktīvo tehnoloģiju izmantošanai mācību procesā” un citos.

BDA turpina līdzdalību starptautisku projektu izstrādē un īstenošanā. Šobrīd tiek īstenots Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci ietvaros finansēts projekts "Efektīva mācību metožu izmantošana kvalifikācijas paaugstināšanai bibliotēkas nozarē".

Kontaktinformācija:

Nosaukums: SIA Baltijas Datoru Akadēmija
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
Tālrunis: +371 67505090, +371 67505492
Fakss: +371 67505032
Adrese: Tallinas iela 4, Rīga, LV-1001

Rekvizīti:

SIA Baltijas Datoru Akadēmija
Juridiskā adrese: Tallinas iela 4, Rīga, LV-1001, Latvija
Pasta sūtījumu adrese: Tallinas iela 4, Rīga, LV-1001, Latvija
Vienotais reģistrācijas Nr.: 50003138501
Banka: A/S Swedbank
Bankas kods: HABALV22
Norēķinu konts: LV43HABA0001408049413