Par Citrus Solutions

Citrus Solutions ir daļa no Lattelecom grupas, kuras akcionāri ir Latvijas Republika (51%) un Telia Sonera (49%). Uzņēmums ir dibināts 2005.gadā, to izveidojot no Lattelecom Tīklu uzturēšanas daļas.

Pakalpojumi:

Datu centri. Datu centra dizaina, konstrukcijas, koncepcijas izstrāde atbilstoši vietējiem un starptautiskajiem standartiem, ieteikumi datu centra drošai un nepārtrauktai darbībai un sertificēšanas iespējām, energoefektivitātes aprēķini.

Energoefektivitāte. Energoaudita veikšana, priekšlikumu, tehnisko projektu izstrāde, tehnisko aprēķinu veikšana, projektu vadība, uzraudzība, procedūru izstrāde.

Stratēģiskas nozīmes objekti. Valstiski svarīgu objektu drošības sistēmu, vājstrāvas tīklu, elektroapgādes, kā arī integrētu risinājumu projektēšana, būvniecība, uzturēšana.

Ēku inženiersistēmas. Datu tīklu, drošības sistēmu, elektroapgādes, ēku automatizācijas sistēmu projektēšana, izbūvēšana, uzturēšana.

Ceļu un ielu komunikācijas. Drošības sistēmu, datu tīklu, apgaismojuma tīklu, luksoforu sistēmas izbūves darbi, ielu LED apgaismojuma izbūve, uzstādīšana, integrācija kopējā ielu infrastruktūrā.

Ārējie komunikāciju tīkli. Jebkura veida un sarežģītības sakaru tīklu izbūve individuālajiem klientiem, organizācijām, telekomunikāciju operatoriem.

Lattelecom tīkla uzturēšana. Optiskā tīkla projektēšana, būvniecība, uzturēšana Latvijas lielākajam telekomunikāciju uzņēmumam Lattelecom.

Visās piedāvāto pakalpojumu jomās Citrus Solutions nodrošina klientiem pilnu pakalpojumu ciklu – veic risinājuma idejas pielāgošanu klienta vajadzībām, projektēšanas uzdevuma definēšanu, projektēšanu, risinājuma izbūvi un apkalpošanu.

Nozīmīgākie Citrus Solutions projekti – datu centra "Dattum" projektēšana, izbūve,  ēkas automatizācija, drošības sistēmu, datu tīklu projektēšana, izbūve t/c "Galleria Riga", vairāklīmeņu optiskā un vara datu tīkla, drošības sistēmu projektēšana, būvniecība VID centrālā biroja jaunbūvē, vājstrāvu tīklu un elektrotīklu projektēšana, būvniecība, uzturēšana Austrumlatvijas pašvaldību radošo pakalpojumu centram Zeimuļs Rēzeknē, videonovērošanas sistēmas pārveides un piekļuves kontroles sistēmu modernizācija visās 62 Latvia Statoil degvielas uzpildes stacijās, kā arī citi projekti.

Citrus Solutions strādā vairāk nekā 280 augsti kvalificēti inženieri, tehniskie speciālisti un projektu vadītāji.

Citrus Solutionsaugsto pakalpojumu līmeni nodrošina Industriālās drošības sertifikāts, sertificēti inženieri, projektētāji un būvnieki, PMP sertificēti projektu vadītāji, "Uptime Institute Tier3" sertifikāts, pirmās kategorijas darbības apsardzes licence, Latvijas dzelzceļa drošības apliecība, kā arī vadības sistēmas atbilstība ISO 9001:2008 prasībām.

 

Kontaktinformācija:

Nosaukums: SIA Citrus Solutions
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: citrus.lv
Tālrunis: +371 67056011
Fakss: +371 67055038
Adrese: Dzirnavu iela 105, Rīga, LV-1011

Rekvizīti:

SIA Citrus Solutions
Juridiskā adrese: Dzirnavu iela 105, Rīga, LV-1011
Pasta sūtījumu adrese: Dzirnavu iela 105, Rīga, LV-1011
Vienotais reģistrācijas Nr.: 50003752271
Banka: A/S Swedbank
Bankas kods: HABALV22
Norēķinu konts: LV22HABA0551010471547