Lattelecom atbalsta

Lattelecom kā sociāli atbildīgs uzņēmums Latvijā īsteno sabiedrībai nozīmīgus atbalsta un labdarības projektus.

Grupas uzņēmumu izaugsme dod iespēju katru gadu atvēlēt līdzekļus, lai mērķtiecīgi atbalstītu dažādas sabiedrības aktivitātes, kuras atbilst Lattelecom grupas vērtībām: Cieņa, Uzticamība, Neatlaidība.

Mūsu sabiedrības atbalsta politikas prioritātes ir kultūra, izglītība, sports un sociālā atbildība. Tomēr šīs prioritātes neizslēdz iesaistīšanos arī citos projektos un sadarbību, realizējot citus inovatīvus projektus.


Lattelecom atbalsta

Mēs atbalstām projektus, kas aptver plašu auditoriju un ir vērsti uz attīstību, demonstrējot jaunas idejas konkrētajā nozarē.

Izvērtējot projektus, priekšroka tiek dota tiem, kuri nodrošina izmērāmus rezultātus ar iespēju veidot ilglaicīgu sadarbību, kā arī ļauj tos apvienot ar uzņēmuma mārketinga aktivitātēm.

Lattelecom neatbalsta:

 1. Reliģiskus un politiskus pasākumus vai organizācijas.

2. Aktivitātes, kas popularizē azartspēles, alkohola un tabakas lietošanu.

3. Privātpersonas.

 

 

Lattelecom sabiedrības atbalsta projektu izvērtēšanas nosacījumi un kritēriji

  • Projektam jāveicina izpratne par Lattelecom uzņēmējdarbības jomu, īpašu uzmanību veltot informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju nozarei;
  • Īpaši atbalstāmi ir projekti, kas demonstrē inovācijas vai izcilību kādā no Lattelecom sabiedrības atbalsta politikas prioritāšu nozarēm;
  • Projektu rezultātiem jābūt izmērāmiem, dodot iespēju veidot ilglaicīgu sadarbību.