Positivus

2013. gada nogalē Lattelecom pievienojās Positivus festivālam kā galvenais sadarbības partneris. Šī sadarbība festivālam ir devusi daudz vērtīgu tehnoloģisku papildinājumu, ļaujot to pacelt jaunā kvalitātē. Positivus ir pirmais festivāls pasaulē, kam ir izveidots savs televīzijas kanāls – 360TV Positivus. 

2016. gadā no 15. līdz 17. jūlijam vairāk nekā 200 000 Latvijas mājsaimniecību sekoja līdzi Baltijā lielāko mūzikas svētku – festivāla Positivus tiešraidēm no Salacgrīvas kanālos 360TV un 360TV Positivus. 2016. gadā festivāla Positivus ietvaros Lattelecom kinoteātrī notika latviešu režisores Santas Skuteles dokumentālās filmas Kvanta kods pirmizrāde.

Vairāk par Positivus šeit.

 

 

Latvijas Nacionālā opera

2015. gadā Lattelecom kļuva par Latvijas Nacionālās (LNO) operas galveno atbalstītāju turpmākajiem trim gadiem, ar mērķi veicināt LNO repertuāra pieejamību plašākai sabiedrībai, izmantojot tehnoloģiju iespējas. Sadarbība ar Latvijas Nacionālo operu ir loģisks turpinājums Lattelecom atbalstam nozīmīgiem kultūras notikumiem Latvijā, ko uzsākām kļūstot par partneri Vispārējiem Latviešu Dziesmu un deju svētkiem un, atbalstot Rīgu kā Eiropas Kultūras galvaspilsētu.

Par godu Rīgas Operas Festivālam Lattelecom televīzijā atgriezās televīzijas kanāls 360TV Kultūra, kas šoreiz īpaši veltīts operas mākslai un tapis sadarbībā ar Latvijas Nacionālo Operu. Nedēļas garumā skatītājiem bija iespēja baudīt filmas par Latvijas klasiskās mūzikas iestudējumiem un personībām, pasaules izcilāko opernamu apskatus, kā arī diskusiju raidījumus par kultūru un tās mijiedarbību ar sabiedrībā notiekošajiem procesiem. 360TV Kultūra raidījumu vadītāji - diriģents Jānis Ozols, TV personība Marta Selecka un kinozinātniece Dita Rietuma. Kanāla izskaņā bija tiešraide no Rīgas Operas festivāla Gala koncerta.

TEDxRiga

TEDxRiga ir lokāla kustība, kas pārstāv TED idejas Latvijā un veicina ideju apmaiņu nacionālā līmenī, pārstāvot TED moto - Ideas Worth Spreading. Izmantojot labāko TED konferenču praksi, vienu reizi gadā tiek organizēta galvenā konference un vairāki tematiski pasākumi gada garumā. TEDx pasākumu programmu veido īpaši izvēlēti runātāji, un organizatoru atlasīti atbilstošākie TED runu video ieraksti, un neformāls formāts, kas ļauj konferences apmeklētājiem satikt runātājus jaunu ideju un darbu radīšanai.

Lattelecom atbalsta TEDxRīga, dodot iespēju pasākumu pieredzēt plašai auditorijai Lattelecom televīzijā, kanālā 360TV TEDx.

Vairāk par TEDxRiga šeit

 

"Pieslēdzies, Latvija!"

Lattelecom projekts Pieslēdzies, Latvija! tiek īstenots kopš 2008./2009.mācību gada, tas ir kļuvis par Latvijas lielāko sociālās atbildības iniciatīvu, palīdzot apmācību dalībniekiem pilnvērtīgi iekļauties mūsdienu sabiedrībā. Septiņu gadu laikā noteiktais mērķis ir sasniegts - līdz Latvijas valsts 100. dzimšanas dienai datora un interneta prasmes apguvuši vairāk nekā 30 tūkstoši senioru, tādējādi vecāko paaudzi integrējot sabiedrības informatīvajā telpā, veicinot iesaisti sociālajos procesos un konkurētspēju darba tirgū.

Vēlamies, lai Latvijas seniori arvien aktīvāk iesaistās sabiedriskajās norisēs, tādēļ līdz ar 2015. gadu, iniciatīvas īstenošanu nododam pašu senioru – Rīgas aktīvo senioru alianses – rokās. Tādējādi seniori ieņem arvien nozīmīgāku lomu projektā "Pieslēdzies, Latvija! " – gan plānojot un nodrošinot mācības, gan, protams, apgūstot zināšanas.

Ikvienam ir pieejama mācību programma "Mācies pats" digitālā formā. Tāpat Lattelecom Interaktīvās TV videonomā bez papildu maksas ir pieejamas īpaši izveidotas apmācību filmas senioriem, kas palīdzēs spert pirmos soļus datora apgūšanā. Savukārt zvanot uz tālruni 67201777 saņemsiet bezmaksas atbalstu un konsultācijas.

Vairāk par "Pieslēdzies, Latvija!" šeit.

 

Lattelecom Rīgas maratons

Lattelecom Rīgas maratona atbalstītājs ir jau kopš 2008. gada un šobrīd esam kļuvuši par Lattelecom Rīgas maratona galveno partneri.

Veicinot pasākuma attīstību esam pilnveidojuši esošos maratonā izmantotos tehnoloģiju risinājumus, kā arī pateicoties Lattelecom TV komandas darbam mums ir izdevies nodrošināt, ka Lattelecom Rīgas maratons ir pirmais maratons pasaulē ar savu televīzijas kanālu 360TV Maratons - unikāls, kvalitatīvs un noderīgs saturs visiem skrējējiem un līdzjutējiem.

Vairāk par Lattelecom Rīgas maratonu šeit.

 

 

Rīga 2014

2014. gadā Rīga bija Eiropas kultūras galvaspilsētu un Lattelecom kopš 2012. gada bija nodibinājuma "Rīga 2014" partneris un aktīvi atbalstīja projektu ar moderniem tehnoloģiju risinājumiem un iesaistījās pasākumu satura bagātināšanā.

2014. gadā rīdzinieki un Rīgas viesi varēja pilsētu atklāt no jauna un ieraudzīt to vēl krāšņāku un notikumiem bagātāku. Lattelecom šajā īpašajā gadā sniedza iespēju ikvienam bez maksas izmantot WiFi punktus visā pilsētā, Rīga 2014 pasākumos un kultūras vasarnīcā Esplanādē. Tāpat Lattelecom gādāja par brīvdabas kino vakariem Esplanādē visas vasaras garumā. Savukārt Rīgas kā kultūras galvaspilsētas gadu noslēdzot, Lattelecom televīzijas skatītājiem bija pieejam unikāls, kultūrai veltīts TV kanāls – Kultūras 360TV.

Vairāk par Rīga 2014 šeit.