Juris Gulbis

Lattelecom (lielākais IKT uzņēmums Latvijā) valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors.

Darbu uzņēmumā sāka 2007. gada 1. janvārī, ieņemot galvenā finanšu direktora un valdes locekļa amatu.

Jura Gulbja profesionālās karjeras sākums ir 1994. gadā, kad viņš sāk strādāt starptautiskās auditorfirmas "Coopers & Lybrand" Latvijas filiālē par jaunāko grāmatvedi, pēc tam turpinot attīstīt karjeru Londonā, iegūst sertificēta grāmatveža kvalifikāciju.

No 2001.gadā Juris Gulbis iecelts par Baltijas valstīs lielākā alkoholisko dzērienu ražotāja un izplatītāja AS "Latvijas balzams" izpilddirektoru un valdes priekšsēdētāju.

Pēc tam Juris Gulbis ieņem alkoholisko dzērienu ražotāja un izplatītāja S.P.I. Group SA izpilddirektora amatu. Šī uzņēmuma galvenā mītne atrodas Šveicē un Kiprā.

Juris Gulbis ir absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti, iegūstot inženiera grādu civilo inženierzinātņu jomā (ceļu, tiltu un lidostu dizains un celtniecība), kā arī ražošanas loģistikas vadībā.

Apguvis INSEAD Vadībzinību apmācību programmu augstākā līmeņa vadītājiem (Francijā un Singapūrā).

Juris Gulbis ir Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) padomes loceklis un Latvijas Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) valdes loceklis. Tāpat Juris Gulbis ir arī Rīgas Tehniskās Universitātes un Rīgas Banku augstskolas Konsultatīvās padomes loceklis. Viņš ir arī Tautsaimniecības padomes loceklis un Konkurētspējas komitejas vadītājs.

Kontaktinformācija: +371 67055008, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Gusts Muzikants

Lattelecom Valdes loceklis un Lattelecom komercdirektors.

Darbu Lattelecom, Gusts Muzikants uzsāka 2011. gada nogalē, kļūstot par Lattelecom Biznesa klientu daļas direktoru, savukārt, 2015. gada pavasarī ieņemot Lattelecom Privāto klientu daļas direktora amatu. Šobrīd Gusts Muzikants ir Lattelecom komercdirektors.

Savu profesionālo darbību Gusts Muzikants uzsāka 1996. gadā strādājot Pepsi Cola GB Latvija par tirdzniecības pārstāvi un divu gadu laikā kļūstot par Pārdošanas departamenta vadītāju. Vēlāk Pārdošanas daļas vadītāja pienākumus pildīja uzņēmumā SCA Hygiene Products.

Laika posmā no 2001. gada līdz pat 2011. gadam Gusts Muzikants veiksmīgi darbojās starptautiskā kompānijā Kimberly-Clark, sākotnēji pildot Baltijas biznesa vienības vadītāja pienākumus, savukārt vēlāk – esot Baltijas un Dienvid centrāl Eiropas reģionālais vadītājs, Gusts ir bijis arī Eiropas People Strategy komandas dalībnieks, un atbildīgais par People Strategy realizāciju Eiropā.

Gusts Muzikants absolvējis Latvijas Universitātes Biznesa vadības fakultāti, iegūstot bakalaura grādu biznesa vadībā, kā arī ieguvis zināšanas Londonas Telecoms Academy 2013. gadā, un attālināti studējis Global Marketing University: Stratēģisko līderību, Pārdošanas piedāvājumu veidošanu un Pārrunu mākslu.

Kontaktinformācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ingrīda Rone

Lattelecom Valdes locekle un ieņem Personāla vadības direktores amatu.

I.Rone ir Personāla vadības asociācijas valdes locekle. Iepriekšējo gadu profesionālā darbība ir saistīta ar personāla vadību. Viņa ir ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijas zinātnēs un maģistra grādu biznesa vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa vadības augstskolā.

Iepriekš viņa ieņēma Personāla vadītājas amatu a/s Laima un a/s Staburadze, kā arī SIA Pepsi Cola General Bottlers Latvia. 

Kontaktinformācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

Gints Bukovskis

Lattelecom valdes loceklis un uzņēmuma galvenais finanšu direktors.

Iepriekš Gints Bukovskis bijis finanšu konsultāciju uzņēmuma KPMG Baltics Darījumu konsultāciju pakalpojumu asociētais direktors. Pirms tam bijis Latvijas Krājbankas valdes loceklis, kā arī a/s Latvijas kuģniecība finanšu direktors un valdes loceklis. Savu karjeru finanšu sektorā viņš sāka kā revīzijas vadītājs uzņēmumā PricewaterhouseCoopers. 

Gints Bukovskis ir ieguvis grāmatvedības un saimnieciskās darbības analīzes bakalaura diplomu Latvijas Universitātē. Viņš ir arī lielākās starptautiskās grāmatvežu asociācijas ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) biedrs.

2014.gadā ieguvis Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā grādu EMBA (Executive Master of Business Administration) programmā.

Kontaktinformācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Uldis Tatarčuks

Lattelecom valdes loceklis un Galvenais tehnoloģiju direktors.

Iepriekš bijis SIA Citrus Solutions valdes priekšsēdētājs, un SIA Citrus Solutions valdes loceklis un komercdirektors.

Pirms tam strādājis Bite Latvija par reģionālo biznesa vadītāju, bijis a/s Falck Apsargs valdes priekšsēdētājs, kā arī citos vadošos amatos šajā uzņēmumā. 

Uldis Tatarčuks ir ieguvis bakalaura grādu sporta pedagoģijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un studējis Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē, savukārt MBA (Master of Business administration) maģistra grādu viņš ieguvis Rīgas Biznesa Skolā.

Kopš 2014. gada maija Eiropas telekomunikāciju kopienas ETIS (Electronic Telecommunications Information Services) padomes loceklis.

Kontaktinformācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.